03 лютого 2023, 14:11

РСУ оголосила про початок прийняття пропозицій щодо кандидатури до складу Дорадчої групи експертів

Пресслужба РСУ

Рада суддів України ухвалила рішення оголосити про початок прийняття пропозицій щодо кандидатури до першого складу Дорадчої групи експертів. Про це повідомила пресслужба РСУ в Facebook.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову та заступників голови Господарського суду Одеської області".

Так, пропозиції необхідно подати Раді суддів України у строк до 20 лютого 2023 року з інформацією, що підтверджує відповідність таких кандидатів вимогам ст. 102 Закону України "Про Конституційний Суд України".

Пропозиції необхідно надсилати на e-mail: davidenko@court.gov.ua або на адресу: м. Київ, 01601, вул. Липська, 18/5. Відділ організаційного забезпечення суддівського самоврядування.

У РСУ зазначили, що за результатами таємного голосування щодо призначення особи до першого складу Дорадчої групи експертів, жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. Кандидатами до першого складу Дорадчої групи цього разу були:

  • Мирослава Білак суддя Касаційного адміністративного суду у складі ВС;
  • Олександр Волков суддя Верховного Суду України;
  • Володимир Кузьменко суддя Шостого апеляційного адміністративного суду.

За результатами таємного голосування членів РСУ жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів для того, щоб бути обраним до складу Дорадчої групи. Так, Мирослава Білак отримала три голоси, Олександр Волков – два голоси, Володимир Кузьменко – 10.

Для призначення до складу Дорадчої групи експертів кандидат мав набрати 12 голосів членів Ради суддів України. У таємному голосуванні брали участь 23 члени РСУ.

З огляду на те, що жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, Рада суддів України ухвалила рішення оголосити про початок прийняття пропозицій щодо кандидатури до першого складу Дорадчої групи експертів.

Дорадча група експертів у складі шести осіб (троє з яких є міжнародними експертами) проводить відбір кандидатів на посади суддів Конституційного Суду України. Відібрані Дорадчою групою експертів кандидати надалі можуть бути призначені на посади суддів КСУ суб’єктами формування КСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати