19 серпня 2015, 12:39

АО Arzinger виступило радником кредиторів в зв’язку з успішним наданням кредитної лінії Агрохолдингу «МРІЯ»

Arzinger


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Адвокатське об’єднання Arzinger виступило радником кредиторів в зв’язку з успішним наданням кредитної лінії на суму 25 мільйонів доларів США Агрохолдингу «МРІЯ».

Кредитна лінія відкрита поточними кредиторами «МРІЇ» строком на 6 місяців. Залучені кошти будуть направлені на фінансування збиральної кампанії, а також на проведення осінньої посівною кампанії.

Команду Arzinger, яка працювала над проектом, очолював Олександр Плотніков, керівник практики банківського та фінансового права.

«Прийняття рішення про надання фінансування і сам процес підготовки до відкриття кредитної лінії були значно ускладнені  поточним статусом холдингу і неконструктивною позицією деяких кредиторів. Ці фактори доводилося враховувати при визначенні структури угоди і забезпечення зобов'язань позичальника. Ми раді, що, не дивлячись на всі складності, нам вдалось забезпечити успішне завершення проекту в поставлені строки» - відмітив Олександр Плотніков.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати