28 грудня 2021, 18:51

Відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19: до ОАСК знову надійшов позов

Пресслужба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та державного секретаря Мінстратегпром Олени Спіріної щодо оскарження наказу про відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК завершив розгляд справи щодо оскарження заборони Київради продавати спиртне в нічний час"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, серед вимог позову - визнати протиправним та скасувати наказ державного секретаря про відсторонення позивача, зобов’язати Мінстатегпром поновити його на роботі та стягнути з міністерства на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу. Позивач вважає оскаржуваний наказ протиправним, оскільки, на його думку, він прийнятий за відсутності визначеного законом порядку відсторонення.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Це вже десятий позов за останні півтора місяці стосовно відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19. Раніше ми повідомляли про оскарження наказів Державного космічного агентства, НКРЕКП та Академії патрульної поліції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати