12 лютого 2013, 10:27

Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна в 2013 році: зміни, що відбулися, та перспективи

Особливості нововведень

Опубліковано в №07 (349)

Юлія Василенко

Зміни до законодавства можуть призвести до багатьох негативних наслідків

Юлія Василенко «Кушнір, Яким’як та Партнери, ЮФ» Юрист

Як відомо, з 1 січня 2013 року набрали чинності зміни до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої Наказом Державного комітету будівництва архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року № 127 (далі – Інструкція).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно, тепер технічна інвентаризація проводиться обов’язково тільки у таких випадках: перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об’єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту; перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва; перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об’єднання об’єкта нерухомого майна або виділення частки з об’єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об’єднання або виділення частки завершений будівництвом об’єкт приймався в експлуатацію.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0