17 вересня 2019, 13:55

Медійний спецмарафон до VI Арбітражних читань

Випуск №1: Ефективний арбітраж

Опубліковано в №38-39 (692-693)

На дистанції 23 дні до VI Арбітражних читань МКАС при ТПП України та «Юридична Газета» запускають марафон з найгарячішими темами конференції. Що, чому і навіщо обговорюватимуть у Києві кращі світові фахівці, MUST GO сесії, зіркові спікери — про все це щотижня в нашому спецпроєкті


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Микола СелівонСесія, яку не можна пропустити?

Микола Селівон,

Голова ICAC (Україна)

«Вже багато років поспіль я на Читаннях виступаю в ролі господаря і нічого не пропускаю. Цього року всі шість сесій першого і другого дня Читань будуть мегаактуальними. Якщо у вас є час лише на одну сесію, я вам співчуваю і раджу в такому нещасливому для вас випадку звернути увагу на другу сесію першого дня Читань «Процесуальна ефективність арбітражу». Висока концентрація міжнародних експертів 100% збере повний зал. До того ж ця тема вперше обговорюватиметься на Читаннях».

 

Ольга КостишинаЧому ми про це говоримо?

Ольга Костишина,

радник Голови ICAC (Україна)

«МКАС приймає до провадження близько 400 справ на рік. Безперечно, сторони цінують комфорт, неупередженість та конфіденційність арбітражного розгляду, але обирають арбітраж, насамперед, через його ефективність (тобто швидкість, гнучкість, передбачувану вартість, а також виконуваність арбітражних рішень). Врегулювання спору в будь-якій установі має наслідком рішення, так само як результатом подорожі на будь-якому транспортному засобі є переміщення з пункту А до пункту Б. Однак комфорт, своєчасність, передбачувана вартість, професійність арбітражного розгляду — це так важливо, коли вирішується ваш спір, як і коли ви подорожуєте, важливо доїхати до пункту Б в авто, яке не зламається у дорозі, довезе вчасно і витратить не більше заявленої кількості пального».

 

Тетяна ЗахарченкоСпікер, у якого варто взяти інтерв'ю?

Тетяна Захарченко,

член Президії ICAC (Україна)

«Кожен спікер цього року вартий не просто інтерв'ю, а обкладинки журналу. Однак у розрізі теми «Ефективний арбітраж» я запросила б на інтерв'ю Галину Жукову, партнера Belot Malan & Associes (Франція), асоційованого професора Університету Версаль-Сен-Кантен‑ан‑Івлін, через її колосальний досвід в арбітражі, адже роль і відповідальність арбітра у забезпеченні ефективності арбітражу величезна. Шкодую, що я не журналіст».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати