16 квітня 2013, 9:41

Майбутні фахівці заявили про себе

Відбувся фінал ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу серед студентів юридичних факультетів українських ВНЗ

Опубліковано в №16 (358)

Добіг кінця Другий національний конкурс з міжнародного арбітражу серед студентів юридичних факультетів українських ВНЗ. Як повідомлялося раніше, цього року участь у конкурсі взяли ІМВ КНУ ім. Т. Шевченка, юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка, Львівський національний університет, КНУ ім. В. Гетьмана, Юридична академія ім. Я. Мудрого, Києво-Могилянська академія, Інститут міжнародних відносин НАУ, Харківський державний університет ім. В. Каразіна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Конкурс був побудований за моделлю розгляду в міжнародному арбітражі (за регламентом МКАС при Європейській арбітражній палаті) і проходив англійською мовою. Організатори склали завдання, що являло собою спір між сторонами за договором купівлі-продажу, який підлягає розгляду в міжнародному арбітражі.

Учасників оцінювали за бальною системою, що базувалася на знанні закону і вмінні застосовувати його до фактів, здатності відповідати на запитання та ораторському мистецтві.

Зрештою, у півфіналі зустрілися КУП НАНУ – ІМВ та Юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка – КНЕУ ім. В. Гетьмана. За результатами дебатів до фіналу потрапили команди ІМВ та КНЕУ.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати