29 січня 2013, 12:17

Загальний огляд особливостей застосування статей 70, 71, 72 ККУ

Проблемні питання, що виникають у судовій практиці під час призначення покарання за сукупністю вироків та сукупністю злочинів

Опубліковано в №05 (347)

Альона Тісецька
Альона Тісецька Практикуючий юрист

З’ясування сутності порядку призначення покарання за сукупністю вироків та сукупністю злочинів, а також висвітлення проблемних питань, які виникають у судовій практиці, – аж зовсім не останнє завдання юридичної практики. Вирішення соціально-економічних завдань обумовлює необхідність ефективної боротьби з негативними явищами, що гальмують суспільний розвиток. Найнебезпечніше з них – злочинність. Її стрімке зростання в останні роки викликає в населення невпевненість у своїй безпеці, ускладнює хід перетворень у суспільстві. Це зумовлює об’єктивну потребу значного посилення боротьби зі злочинними діяннями, вдосконалення кримінального законодавства та розробку науково-практичних рекомендацій його застосування. Важливого значення реалізація цих проблем набуває у випадках, коли особа вчиняє кілька злочинів і її протиправна поведінка характеризується підвищеною суспільною небезпекою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати