29 листопада 2022, 16:39

Як дізнатися, куди рухатиметься вартість криптовалюти: підказки торговельного термінала WhiteBIT

Курс криптовалюти характеризується своєю волатильністю — коливаннями в ціні. Наочно побачити наскільки зросла чи впала вартість активу та виявити можливі тенденції можна в торговельному терміналі чи завдяки біржовому стакану. Втім, деякі термінали мають низку особливостей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


yur-gazeta.com

Торговельний термінал

Торговельний термінал — це програмне забезпечення, яке використовується для взаємодії трейдерів, здійснення торгових та неторгових операцій. Фактично, це робоче місце трейдера на біржі. Щоби спрогнозувати динаміку курсу криптовалют, потрібно правильно читати індикатори в терміналі.

Наприклад, у термінал найбільшої біржі Європи WhiteBIT інтегровані кілька найпоширеніших видів графіків — японські свічки, діаграми, стовпчикові графіки-бари та лінійні графіки.

На патерни цих графіків у торговельному терміналі треба звертати увагу для того, щоби правильно розрахувати точку входу (криптовалюта купується) та виходу (продається) з позиції.

У цьому терміналі є низка корисних інструментів. Наприклад, можна виставити індикатори перепроданості та перекупленості, рівень спротиву (там, де ціна знижується) та підтримання (ціна підвищується).

Свічковий аналіз

Щоби спрогнозувати курс криптовалюти онлайн використовують свічковий аналіз. У терміналі WhiteBIT колір свічки показує напрямок руху ринку — зелене (або біле) тіло вказує на підвищення ціни, а червоне (або чорне) тіло показує зниження ціни.

Свічкових комбінацій дуже багато та всі вони поділені на різновиди: свічки, що утворені на вершині тенденції та передбачають можливе зростання ціни (патерни Вечірня зоря, Шибеник); свічки, що передбачають тенденцію руху ціни вниз (патерни Молот, Биче поглинання) та патерни, що передбачають продовження тенденції (Потрійний удар, Розрив Тасуку).

Біржовий стакан

Дізнатися, куди буде рухатися курс криптовалюти, можна за допомогою аналізу біржового стакана. Для цього треба дослідити перелік заявок на купівлю та продаж криптоактивів у реальному часі. На WhiteBIT це таблиця, у якій структурно розміщені заявки на продаж (виділені червоним) та купівлю (виділені зеленим). Завдяки атипічній глибині стакана трейдер отримує низку даних, що можуть сприяти вдалій реалізації ордерів. Наприклад, мінімальну ставку на продаж чи купівлю, мінімальний крок ордера. Усі ці дані зображають поточні настрої інвесторів.

Аналіз біржового стакана, а також використання різних інструментів торгового термінала, допомагають зробити попередні висновки, у який бік може рухатися ринок. Втім, попри максимальну користь, вони не можуть бути використаними як стовідсоткова база для прийняття рішення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати