19 серпня 2020, 16:32

Особливості державних закупівель для запобігання поширенню COVID-19 в Україні

Опубліковано в №15 (721)

Тетяна Руденко
Тетяна Руденко адвокат, регіо­нальний координатор з моніторингу медичних закупівель Transparency International Ukraine

На початку пандемії, коли вживалися запобіжні заходи, виявилось, що заклади охорони здоров'я зіткнулись із несподіваним викликом у роботі. Для того, щоб дієво протидіяти загрозі розповсюдження коронавірусу (COVID-19) та надавати ефективну допомогу хворим, лікувальні установи повинні мати в достатній кількості відповідне медичне обладнання і засоби медичного призначення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Враховуючи особливості проведення державних закупівель, стало зрозуміло, що нова ситуація потребує екстрених дій, у тому числі для забезпечення медзакладів усім необхідним. Тому 17.03.2020 р. Верховна Рада України прийняла Закон України №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19» (далі - Закон №530-IX). Цим Законом було внесено зміни до цілої низки законодавчих актів, зокрема у сфері публічних закупівель.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати