20 серпня 2020, 12:49

Корпоративне управління, ризик-менеджмент, комплаєнс: навіщо все це банку

Опубліковано в №15 (721)

Ірина Мудра
Ірина Мудра директор департаменту комплаєнс АТ «Ощадбанк»

Зміни, що відбулись останнім часом у сфері регулювання банківської діяльності, спричинили посилення регуляторного впливу на учасників фінансового ринку і виокремили управління комплаєнс-ризиком в окремий напрям діяльності, який впроваджується на стику систем корпоративного управління, ризик-менеджменту і внутрішнього контролю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Корпоративне управління, ризик-менеджмент і комплаєнс є важливими інструментами правильного і ефективного функціонування бізнесу, проте ці складові неможливо розглядати ізольовано. УРК (управління, ризики і комплаєнс) вимагають корпоративної цілісності, і це означає, що компанія спроможна більш ефективно управляти своєю діяльністю, персоналом та ресурсами. А в банківській сфері, яка є жорстко регульованим середовищем, УРК — це, насамперед, сувора відповідність законам, нормативно-правовим актам регуляторів та стандартам, що застосовуються до цієї сфери діяльності.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати