05 лютого 2013, 13:32

Проблематика та стан інвестування

Інвестиційна політика удержавно-приватному партнерстві

Опубліковано в №06 (348)

Віталій Крупельницький «АО «Глобал Адвокат» (аудиторсько-консалтингова корпорація «Глобал Консалтинг»)» Адвокат, старший юрист

«За даними Держкомстату, обсяг внесених з початку інвестування в економіку України прямих іноземних інвестицій на 1 липня 2012 року становив $52426, 7 млн, що на 4,7% більше за обсяг інвестицій на початок 2012 року, і з розрахунку на душу населення становить $1151, 6» [1].


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Практично три чверті опитаних (73%) не бачать жодних позитивних зрушень в інвесткліматі за останні три місяці» [2].

«Опубліковані дані рейтингу Doing Business-2012, підготовленого Світовим банком і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Україна посіла загальне 152-ге місце зі 183, опустившись за останній рік на 3 позиції» [3].

 

Влада в інвестиційній діяльності

Формування інвестиційного клімату знаходиться у прямій залежності від економічної визначеності політики вищих органів управління народним господарством. Розбіжності між офіційними «оптимістичними» статистичними даними та фактичним станом підприємництва обумовлюють необхідність нагальних змін у векторах управлінських рішень.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати