21 січня 2020, 10:59

Три уроки пілотних концесійних проєктів у портах «Херсон» та «Ольвія»

Опубліковано в №1 (707)

Богдан Мальнєв
Богдан Мальнєв «EY в Україні» директор, юридичні послуги
Андрій Москалюк
Андрій Москалюк «EY в Україні» старший юрист, юридичні послуги
Михайло Приходько
Михайло Приходько «EY в Україні» старший менеджер, відділ консультаційних послуг із супроводу угод

У жовтні 2019 р. розпочався прийом заявок та пропозицій для участі в концесійних конкурсах у портах «Херсон» та «Ольвія», оголошених Міністерством інфраструктури України. Наразі обидва конкурси підходять до завершення. Вже найближчим часом Мінінфраструктури має повідомити про результати конкурсного відбору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Компанія EY ділиться трьома ключовими уроками (серед багатьох інших) пілотних концесійних проєктів у портах «Херсон» та «Ольвія» як радник з юридичних та фінансових питань в межах цих проєктів.

Урок 1: робота із залученими до проєкту сторонами

Робота над підготовкою та реалізацією пілотних концесійних проєктів у морських портах «Херсон» та «Ольвія» триває вже більше ніж три років. Розпочавшись із попередніх техніко-економічних обґрунтувань у 2016 р., проєкти надалі пройшли стадії аналізу ефективності (включно з підготовкою техніко-економічних обґрунтувань), конкурсної підготовки (в тому числі розробки конкурсної документації, створення конкурсних комісій, підготовчих дій щодо передачі об'єктів концесії) та запуску концесійних конкурсів, перебіг яких вже завершується.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати