29 March 2018, 10:49

Топ-3 плюси роботи корпоративного юриста

Опубліковано в №12-13 (614 -615)

Наталія Лиса
Наталія Лиса директор із зовнішніх, корпоративних та юридичних питань (General Secretary) Данон – Східна Європа

Можливості – ось на що я порадила б зважити, приймаючи рішення про те, чи варто обрати роботу корпоративного юриста, чи піти іншим шляхом в юриспруденції. Звичайно, вибір тих чи інших можливостей залежить від більш дострокової, глобальної життєвої мети. Я майже все своє професійне життя працюю в корпоративному секторі, тому не можу бути об’єктивною, порівнюючи цю роботу з іншими. Однак про можливості роботи інхауза можу розповісти з власного досвіду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Можливість самостійно та передбачувано планувати свій час

Коли робота є для тебе питанням виживання, зрозуміло, це перетворюється на головний пріоритет. Роботою заповнюється все твоє життя і ти можеш навіть відчувати себе щасливим, затримуючись в офісі до ранку, завершуючи підготовку важливого контракту. Проте щойно ти відбуваєшся як професіонал своєї справи, перестаєш боятися за втрату роботи, в житті з’являються інші, не менш приємні речі – сім’я, діти, подорожі, захоплення або навіть потреба зробити перерву, зупинитися.

Корпоративний світ у цьому контексті є привабливий, оскільки його працівники не так залежать від клієнта, цілі встановлюються довгострокові, відпустки плануються заздалегідь, а навколо тебе люди з такими ж потребами, тому ти можеш спокійно запланувати вечерю з батьками, не непокоячись про те, що тобі зателефонує клієнт з проханням терміново приїхати або підготувати на завтра меморандум.

Можливість навчатися та розвиватися в найбільш широкому сенсі

У великому бізнесі ти можеш не обмежувати свій розвиток лише юриспруденцією і навичками продажу юридичних послуг. Чим більша корпорація, тим більше можливостей для широкого навчання: мови, лідерство, керування змінами, фінанси для не фінансистів, управління якістю, комунікації, проектний менеджмент, інновації та навіть вивчення різних культур. Цей список можна довго продовжувати, але ідея полягає в тому, що в корпоративному світі ти можеш мати необмежені можливості для персонального розвитку.

Можливість «вирости» з ролі юриста

Давайте відверто зізнаємося собі, що мрія «стати юристом», яка зігрівала нас під час вступу до ВНЗ, з часом вже перестала бути такою теплою. Хіба ж ви не ніколи не думали про те, чи можете ви робити щось інше, щось більше?

Хтось відкриває власну юридичну фірму, але то інша, набагато складніша тема… Корпоративний світ відкриває перед тобою можливості зростати в будь-якому напрямку, а не лише стати старшим, головним, супер головним, керуючим, але все одно юристом. Я знаю безліч випадків, коли юристи інхаузи зростали до топ-управлінських позицій (розвиток бізнесу, стратегічне планування, зовнішні зв’язки, CEO в глобальних корпораціях). Дехто, отримавши досвід якісного ведення бізнесу, відкривав власну успішну справу.

А якщо додати до цього ще можливість працювати в різних куточках світу і подорожувати різними країнами?!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати