12 March 2013, 11:12

Професійні адвокати або звичайні юристи?

До кого звернутися по правову допомогу

Опубліковано в №11 (353)

Дмитро Забавський
Дмитро Забавський «Адвокатська контора Дмитра Забавського» Адвокат, партнер

Більшість пересічних громадян в разі виникнення складного юридичного питання, яке підлягає обов’язковому вирішенню і з яким самостійно впоратися вони не мають можливості, стикаються з дилемою… До кого звернутися по правову допомогу: до адвоката або звичайного юриста, який має освіту та надає послуги в галузі права?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Будучи адвокатом я, звичайно, схиляюся на бік своїх колег. Наведу декілька особистих міркувань з цього приводу.

15 серпня 2012 року набрав чинності Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», яким визначено правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні.

Зокрема, даним Законом передбачено, що адвокат – це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність, яка являє собою незалежну професійну діяльність щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту, на підставах та в порядку, передбаченому цим Законом.

Отже, адвокатська діяльність – це визнана й гарантована державою та її інститутами незалежна професійна діяльність щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати