10 October 2019, 10:12

IT-продукти в роботі юридичної фірми

Опубліковано в №41-42(695-696)

Тарас Утіралов
Тарас Утіралов «PETERKA & PARTNERS» партнер і директор українського офісу

Виклики, на які має відповісти юридична фірма


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Однією з необхідних складових у процесі побудови та планування розвитку юридичної фірми є ІТ-складова. Я давно планував узагальнити та структурувати для себе, в яких аспектах і як саме програми можуть допомогти в роботі юридичної фірми, тож вирішив поділитися своїми думками у цій статті. Одразу зроблю disclaimer для «просунутих» користувачів – навряд чи вони отримають тут якісь нові відкриття. Однак сподіваюся, що дехто знайде тут корисну інформацію.

Я не буду зупинятися на таких очевидних речах, що сьогодні досвідчений/впевнений користувач ПК – це must have для будь-якого юриста. Вже давно для успішного юриста недостатньо вміти друкувати та робити абзац за допомогою пробіла у ворді. Технології майже непомітно, але незворотно змінюють ринок. Щоб залишатися конкурентоздатним, юрист повинен тримати руку на пульсі нових технологій, які пропонує ринок, вміти їх використовувати, а в ідеалі – долучатися до впровадження автоматизації у свою роботу. Це раніше партнери юридичних фірм могли дозволити собі вносити правки в документи на папері, щоб потім їх «оцифровували» секретарі. Зараз це виглядає як відвертий атавізм. Наприклад, нещодавно КПМГ у Великобританії оголосила про скорочення сотень адміністративних працівників (переважно персональних асистентів).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати