07 березня 2017, 12:10

Зі святом весни!

Вже традиційно напередодні свята весни «Юридична Газета» публікує спеціальне дослідження Ukrainian Women in Law. Мета дослідження – визначення ролі жінок у вітчизняному юридичному бізнесі. Жінок, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, сформували основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Аналіз результатів дослідження показав, що у вітчизняному юридичному бізнесі присутня велика різниця у кількості жінок і чоловіків у категорії керуючих партнерів та партнерів. Однак якщо порівнювати нинішні результати з показниками минулого року в категорії керуючих партнерів, то за цей час різниця скоротилася на 7%. У 2015 р. серед керуючих партнерів було 13% жінок, у 2016 їх стало 20%.

Наше дослідження жодним чином не розділяє суспільство за гендерною ознакою. Ми переконані, що професійність не має статі. Ця праця є більш інформативною, спрямованою на формування обізнаності щодо активного потенціалу жінок-юристів у світі, що стрімко трансформується.

Бажаємо Вам не поступатися метою і не розмінюватися на дрібниці. Правильно розставляти пріоритети, відповідно до внутрішнього переконання, а не стереотипів у суспільстві. Бути щасливими, реалізовувати найзаповітніші мрії та щоденно насолоджуватися життям. Зі святом весни!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати