10 грудня 2013, 17:12

Завжди намагайтеся досягнути найкращого результату!

Опубліковано в №50 (392)

Сьогодні вся увага українських громадян прикута до подій, які відбуваються на Майдані Незалежності. Приємно, що не залишилися осторонь і кращі представники юридичного світу. І, мушу відзначити, деякі з них діють досить рішуче. Так, наприклад, минулого тижня пізно ввечері в метро я зустріла знайому юристку – радника однієї з провідних українських юридичних компаній. У відповідь на моє здивування, що взагалі ця людина робить у метро, я почула: «На машині не змогла проїхати, довелося її залишити та добиратися на Майдан громадським транспортом». Згодом з’ясувалося, що на Майдані всі представники цієї юрфірми, у тому числі й керуючий партнер, чергують щовечора після тривалого робочого дня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


І коли бачиш такі приклади, охоплює гордість за рідні юридичні компанії. Адже юристи досить відомої в Україні та за її межами фірми не просто скликали журналістів на прес­конференцію та висловилися з приводу того, правомірно чи ні розігнали пікетувальників. Ці люди щось роблять, щоб досягти своєї мети, щоб пишатися своєю країною. І найприємніше те, що роблять це не для того, аби привернути увагу ЗМІ чи привабити клієнтів, а для себе, для власного сумління.

Тут я дозволю собі ліричний відступ. Хочу згадати прочитану в книзі відомого експерта з менеджменту історію про видатного скульптора Давньої Греції – Фідія. Так, близько 440 р. до н.е. Фідію доручили виліпити статуї. Варто зауважити, що й через 2400 років з моменту створення скульптури цього автора вважаються одними з кращих творів західної цивілізації. Цими грандіозними творіннями захоплювалися не тільки наші сучасники, а й усі жителі Давньої Греції, яким довелося їх бачити. Проте коли Фідій пред’явив рахунок за виконану роботу, скарбник Афін відмовився його оплачувати. За словами скарбника, статуї стоятимуть на найвищому пагорбі Афін, на даху храму, а отже, люди побачать їх тільки спереду, а ззаду скульптури залишаться невидимими. Однак на всі доводи афінського скарбника з приводу того, що спини статуй ніхто не бачить, Фідій навів залізний аргумент. Він сказав лише одну фразу. «Помиляєтеся, – заперечив скульптор, – їх бачать боги».

Я знаю, що ми у своїй роботі не завжди чинимо відповідно до слів Фідія, іноді сподіваючись, що боги цього не помітять. Та я закликаю всіх прагнути до досконалості, навіть якщо цю досконалість бачитимуть тільки боги. І тоді таке ставлення буде не лише до тих чи інших подій у країні, таке ставлення буде до кожної справи й до кожного клієнта. Отже, щоразу намагайтеся досягнути найкращого результату, навіть якщо його побачать тільки боги.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати