11 лютого 2014, 16:18

«Юридична газета» online

Опубліковано в №07 (401)

Якби сайти відзначали дні народження, цього тижня наш сайт дякував би за привітання своїм читачам. Понад рік ми намагалися створити незвичайну, проте зручну платформу для обміну експертними думками, але через постійні перерви в роботі над інтернет­версією нашого видання, спричинені реалізацією інших наших проектів, зібратися з силами для останнього ривка ми змогли тільки після випуску довідника «Вибір клієнта».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Утім, це вже історія, і головне, що своєї обіцянки ми, тим не менш, дотрималися.

Над цим сайтом працювало багато людей, але особливо хотілося б відзначити внесок і подякувати нашому Генеральному директорові Олександру Сіруку, який від самого початку прагнув зробити якісний продукт і не поступився цим своїм бажанням, хоча час і йшов проти нас через необхідність вирішення організаційних питань.

Хочу висловити вдячність маркетинг-менеджеру Мар’яні Сірук – за допомогу та підтримку, самовідданість у реалізації проекту; контент-­менеджеру Олені Шаповал – за оперативну допомогу, розуміння, довготерпіння і продемонстрований професіоналізм; фахівцю з дизайну та верстки Світлані Демченко –  також за вчасну допомогу, увагу до деталей, чуйність і доброзичливість; журналістам Тетяні Пашковській, Володимиру Бездітному, Катерині Бутовченко – за готовність і бажання розвиватися в електронному форматі, за завзяті суперечки з приводу концепції та формату електронної версії, за цікаві ідеї, які ми поступово реалізовуватимемо тепер уже на теренах Всесвітньої мережі.

Вважаю за необхідне сказати, що робота над сайтом вкотре підкреслила, наскільки дружний у нас колектив, тож сьогодні я просто не уявляю, які труднощі можуть стати на заваді розвитку «Юридичної газети». Мені зараз навіть ніяково згадувати, що раніше такої впевненості в мене не було, адже хоч ми й змінювали формат щороку, це було нескладно порівняно з необхідністю поринути у світ всюдисущих багів і мінливих градієнтів. Мабуть, востаннє я відчувала таку тривогу під час візиту в типографію, коли стала Головним редактором. Тоді я думала, що технічний бік питання – моє слабке місце, але незабаром уже пишалася собою за власний апгрейд. Цього разу, сподіваюся, мою гордість розділите і Ви, адже тепер наші читачі та експерти зможуть швидко і зручно обмінюватися посиланнями на актуальні питання юридичної професії, отже, їхня дискусія має стати якіснішою і динамічнішою.

Ми щиро і не без приводу сподіваємося на Ваше визнання, адже докладали всіх зусиль і використовували максимум наших можливостей для досягнення такого результату.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати