04 червня 2013, 13:51

Вітаю цьогорічних переможців!

Опубліковано в №23 (365)

У цьому номері «Юридичної газети» ми представляємо Вашій увазі список 100 найкращих юристів України. Представники провідних компаній із різних сегментів бізнесу віддали їм більшість своїх голосів, що, у свою чергу, знайшло відображення в результатах нашого дослідження. Таким чином, я вкотре наголошую, що головними принципами нашого дослідження стали чесність і прозорість, чим я не можу не тішити, оскільки зусиль до цього було докладено чимало.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зі свого боку, хочу наголосити, що особисто я як одна з керівників проекту, а також весь оргкомітет дослідження «Вибір клієнта» пишаємося проведеною роботою. Адже не один місяць поспіль члени оргкомітету дізнавалися думки представників бізнесу щодо того, хто ж з юридичних консультантів є найкращим у тій чи іншій галузі права. Для максимальної об’єктивності ми ставили це питання і самим представникам юридичного бізнесу. А згодом усю отриману інформацію аналізували та підбивали підсумки… Було багато чого за цей період, і, повірте, розповідати про це я можу безкінечно.

Окрім цього, не можу не згадати велику кількість людей, з якими мені було приємно листуватися та зустрічатися під час проведення рейтингу. Отже, я хочу висловити свою вдячність усім тим, хто, незважаючи на можливий цейтнот, все ж таки вчасно надіслав необхідні для опрацювання дані; усім, хто знайшов час вислухати, що саме від нього вимагається, та посприяти об’єктивності й ефективності нашого дослідження; усім юридичним компаніям, які незалежно від результатів голосування погодилися підтримати наш проект, зрештою, усім тим, хто зробив цьогорічний ТОП-100 можливим.

Сьогодні в нас майже свято, адже одну титанічну роботу завершено, але розпочинаємо іншу – організаційну роботу з підготовки до урочистої церемонії нагородження переможців даного проекту. Це приємний клопіт, і вже зараз я запрошую всіх представників «золотої сотні» отримати свою нагороду 21 червня цього року в затишному ресторані «Липскій Особнякъ».

Утім, нагороди та святкування з цієї нагоди ще попереду. А поки що дозвольте привітати всіх конкурсантів з підбиттям підсумків і нагадати, що кожна компанія є по-своєму унікальною і самобутньою, просто деякі вже підкорили свої вершини, а деякі знаходяться у процесі сходження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати