22 травня 2017, 15:59

В обіймах технічного прогресу

Опубліковано в №20-21 (570-571)

У сучасному світі технології та закони стають все більше взаємопов’язаними. Мета такого симбіозу – спрощувати та покращувати життя людей. Технічний прогрес впливає на цілі галузі права, і вже спеціалістам не лише з права, але й з інших сфер доводиться співпрацювати, щоб досягти бажаного результату. 17 травня – всесвітній день інформаційного суспільства. Таким його оголосила у 2006 р. Генасамблея ООН. З кожним роком Україна потроху наближається до країн, у яких технології змінюють суспільство та економіку. Отже, цей номер – про вплив технологій на право та суспільні відносини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Напередодні першої міжнародної конференції, присвяченої постконфліктному правосуддю, «ЮГ» поспілкувалася із професором Олегом Мартиненком про те, що таке транзитивне правосуддя, яким країнам вдалося досягти успіху на шляху примирення, і які перспективи щодо реалізації постконфліктного правосуддя має Україна.

На жаль, адвокати асоціюються з корупцією не менше, ніж державні службовці чи судді. Але тема їх «обліко моралє» набуває для професійного середовища нової актуальності. НААУ готує зміни до Правил адвокатської етики, і що з того вийде, покаже час. «Про корупцію важко написати щось оригінальне чи нове. Вона давно перетворилася на настільну гру, правила котрої знає навіть дитина. Не має значення, хто перший запустить вовчок – гра все одно розпочнеться», – з цих слів розпочинає свою статтю тренерка програми «Адвокат Майбутнього» Лариса Денисенко і зауважує, що не можна допустити, щоб адвокати перетворилися на атрибути правосуддя. ЇЇ порада – не соціалізувати зло.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати