08 лютого 2017, 11:41

У світі фарми

Опубліковано в №6 (556)

Фармацевтика і медицина – суміжні галузі, що певною мірою впливають одна на одну. Однак в Україні саме фармацевтичний бізнес превалює над комерційною медициною. Однак навіть така стала галузь як фармбізнес, за словами її представників, останнім часом переживає не найкращі часи. Так, за інформацією, яка минулого тижня була озвучена під час підсумкової конференції «Фармацевтичний бізнес: висновки 2016 – очікування 2017», з-поміж основних проблем вітчизняного фармацевтичного ринку експерти відзначають кризовий стан економіки, низьку платоспроможність споживача, недосконалість законодавчого регулювання, недостатню підтримку з боку держави. Отже, експертам з фармацевтичного права є над чим працювати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Тема трансплантації органів в останні кілька років знову набула актуальності. Мало не щодня її обговорюють «експерти» на телебаченні та в ЗМІ. Вони вважають, що всі проблеми трансплантології в Україні пов’язані виключно з недосконалим законодавством, яке регулює цю сферу (зокрема, з «презумпцією незгоди», що існує в Україні). Чи так це насправді, в чому полягає «презумпція незгоди» та який на сьогодні стан правового регулювання трансплантації в нашій країні – про це також піде мова у випуску.

Крім того, «Юридична Газета» відкриває нові грані. Ми започатковуємо періодичну рубрику «Політика у фокусі права», де наші автори розглядатимуть гострі та актуальні політичні питання крізь призму закону. Перший матеріал присвячений обмеженню російського інформаційного та культурного контенту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати