18 квітня 2017, 11:40

Треба бути, а не здаватися

Опубліковано в №16 (566)

У 2016 р. на ринку злиттів та поглинань України спостерігалося зростання: кількість угод збільшилася на 35% у порівнянні з попереднім роком. Загальна сума публічних угод зросла на 131% і склала 310 млн євро. Ця інформація була наведена у новому звіті компанії Aequo та видання Mergermarket. Ми попросили експертів ринку більш детально розповісти про специфіку M&A в Україні в умовах кризи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юридичний ринок – як окрема екосистема, однак єдині правила гри на ньому досі не встановлені, тож кожен сам за себе. Як і в будь-якій сфері життя, є на цьому ринку ті, хто готовий до компромісів із совістю, і ті, хто не готовий ні до компромісів, ні до співпраці з такими гравцями. «Ніколи не слід декларувати те, чого не готовий дотримуватися, – прокоментував один з керуючих партнерів ЮФ ситуацію на ринку. – Треба бути, а не здаватися». Про етичні норми та стандарти роботи на юрринку, а також секрети успішного партнерства читайте у інтерв’ю з партнерами «ВКП».

У рейтингу Doing Business 2016 р. Україна посіла 83 зі 189 місць (Польща – 25, Німеччина – 15). Для експортної операції в Україні потрібно 11 документів, і загальний процес триватиме в середньому 127 годин і коштуватиме $667. Про це можна дізнатися зі сповіді очевидця презентації проекту Експортної стратегії України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати