11 червня 2013, 10:45

Результати рейтингу: далі буде…

Опубліковано в №24 (366)

Цього року в юристів видалося спекотне літо, так само, як і в нас: багато розмов точиться навколо трансфертного ціноутворення, кризи на Кіпрі та майбутнього структурування бізнесу, постійно відбуваються цікаві події – зустрічі, конференції, дискусійні панелі…


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Ми ж продовжуємо опікуватися «Вибором клієнта»  – як то кажуть, без відриву від виробництва. Цей тиждень ми й справді були в ударі завдяки дзвінкам від вас, панове. Наша вдячність вам і ваша вдячність нам – це вдвічі більше вдячності! Як я вже писала, ви – ті, дякуючи кому і для кого наше рейтингове дослідження відбулося. Отже, тепер з упевненістю можна констатувати: рейтинг відбувся. Я відчула це, з огляду на всі ті гарні побажання на адресу редакції та оргкомітету дослідження, які лунали впродовж численних телефонних розмов минулого тижня. Насправді дуже приємно, коли тобі телефонують ділові люди і, попри величезну зайнятість, просто хочуть подякувати й поцікавитися, як справи в редакції. І лише під час таких розмов відчуваєш, як же давно ми не спілкувалися про головне, адже головне – це не тренди в цілому і не конкретні плани конкретних юридичних фірм – чи то малих чи то великих. Головне – це те, з чого складається вітчизняний юридичний ринок. А складається він з різних компаній. І навіть якщо не всі рівні – за обсягом роботи, за чисельністю штату, за річним оборотом, все одно в кожного з вас є своя конкурентна перевага, ексклюзивна риса, завдяки якій ваші клієнти звернулися саме до вас. Розмаїття – це чудово; наш рейтинг створено, щоб підкреслити це. А ще – це такий собі конвертер ексклюзивності кожної конкретної компанії у перерахунку на потреби ринку. Уявляю, що зараз ви замислилися, адже не кожен з вас потрапив до ТОП­100, однак подивіться на це з іншого боку – вам є до чого прагнути. Розвивайте або згортайте свої практики, залежно від тренду, тільки не стійте на місці!

Зі свого боку, щоб полегшити вам розуміння ситуації в цілому, на численні прохання представників юридичної спільноти у найближчих номерах «Юридичної газети» буде опубліковано ТОП­250 найбільш рекомендованих юристів за версією нашого видання. Наголошую, результати цього дослідження базуються на відгуках колег по юридичному бізнесу, і цього року найбільш рекомендованих юристів буде визначено
в 30 галузях практики. Цей перелік дозволить переможцям номінацій ідентифікувати своїх конкурентів, а конкурентам дасть розуміння їхньої конкурентоспроможності. Особисто поговорити про головне, і про здорову конкуренцію у тому числі, я запрошую фіналістів на урочистій церемонії нагородження. Нагадаю, церемонія відбудеться 21 червня цього року в затишному столичному ресторані «Липскій Особнякъ»,  за адресою вул. Липська, 15.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати