11 жовтня 2016, 11:03

Подорожі з «вітерцем» як особливий вид економічної діяльності

Опубліковано в №41 (539)

Цей номер присвячений транспортному праву – унікальному міжгалузевому комплексу, що об’єднує норми різних галузей права за ознакою матеріальної відокремленості транспортування як окремої індустрії. Безперечно, регулятивний вплив на суспільні майнові й управлінські відносини важко переоцінити, тим паче у сфері перевезення матеріальних цінностей та людей за допомогою транспортних засобів і шляхів сполучення. У цьому конгломераті транспортної діяльності людей, перевізників та законів далеко не завжди всі сторони бувають задоволені. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Юридична Газета» разом з юристами та експертами галузі спробує розібратися у проблемних моментах транспортного експедирування, проаналізувати порядок пред’явлення претензій та позовів при повітряних перевезеннях, окреслити напрямки цивільно-правового регулювання перевезень пасажирів і багажу, а також перевезень пасажирів і вантажу морем.

У багатьох громадян часто виникають складнощі при перевезенні домашніх тварин у громадському транспорті. А для деяких цей клопіт навіть може перетворитися на судову справу. Отже, чи можна взагалі перевозити братів наших менших? Які права має власник та його улюбленець?

Також не менш цікавими є питання щодо податкових наслідків втрати товару через його крадіжку під час перевезення. 

Однак, незважаючи на серйозну та різноманітну правову базу, що регулює зазначені вище питання, невирішеною залишається проблема щодо того, як забезпечити інтереси різних учасників правовідносин у цій галузі? Як зробити пасажира рівним учасником перевізних правовідносин? Як забезпечити реалізацію його прав, у тому числі особистих немайнових? Поміркуємо над цим разом…

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати