Не має більш емоційної теми, ніж сімейні відносини. Розлучення, спадкування, аліменти, з ким залишиться дитина – це ті питання, вирішення яких може зробити рідних людей лютими ворогами. Однак емоції емоціями, а знаходити виважені та оптимальні рішення у згаданих ситуаціях потрібно. Отже, на сторінках цього номеру ми намагалися знайти відповіді на актуальні питання не лише виключно в правовому напрямку, але й в моральному аспекті. Адже ні суд, ні закон не можуть вирішити всі питання, межа яких сягає далеко за формальне розуміння шлюбу чи батьківства. Інколи взаємний прояв поваги батьків один до одного можуть зробити набагато більше, ніж десятки адвокатів.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Також ми поговоримо на тему етичної поведінки адвоката, яка є неодмінною складовою його особистісної культури, показником відповідності високим суспільним вимогам. Адвокат є носієм та охоронцем позитивних корпоративних інтересів юридичної спільноти, її фахової самобутності, принципів, традицій та звичаїв, спрямованих на бездоганне виконання кожним юристом своїх повноважень. Хоча, виходячи з українських реалій, не всі адвокати дотримуються такої думки, але потрібно наполегливо рухатися до цих стандартів, підтягуючи під таке світосприйняття все суспільство.
Окремий блок газети присвячений світовим тенденціям у сфері деофшоризації – системі БЕПС. Боротьба з вимиванням бази оподаткування та її переміщення у низькоподаткові юрисдикції торкнулася й України. Зважаючи на масштабність і системність запланованих змін у цій сфері, ми намагалися донести до читача відповіді на питання: «Як та які саме зміни очікують українських власників іноземного бізнесу?».