03 липня 2017, 11:57

На шляху прогресу

Опубліковано в №27-28 (577)

Цей номер ми вирішили присвятити кільком, на нашу думку, актуальним напрямкам, а саме: новели господарського процесу, найвагоміша судова практика та медіація у господарських спорах. Крім того, на прохання редакції ЮГ, юристи розмірковують про проблеми доступності правосуддя у господарському процесі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За традицією, експерти програми «Адвокат Майбутнього» підготували цікаву аналітику. Мова йде про ставлення одна до одної сторін кримінального процесу. Так, 50,4% опитаних прокурорів вказали, що шанси на захист своєї правової позиції у сторони обвинувачення та сторони захисту є рівними. При цьому 28,2% прокурорів зазначили, що у захисників більше можливостей для захисту прав та інтересів клієнта в судовому процесі, ніж у державного обвинувача для доведення обвинувачення. Лише 19,7% опитаних прокурорів стверджують, що публічному обвинувачу легше доводити обвинувачення, ніж захиснику невинуватість.

Профільний закон про адвокатуру передбачає процедуру виборів органів самоврядування, яка вже давно застаріла. Прогресивним виходом з цієї ситуації є законодавче впровадження в адвокатурі електронного голосування для обрання адвокатів учасниками відповідних конференцій та делегатами з’їзду, а також для прямого голосування у процесі обрання голів відповідних органів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати