28 січня 2014, 20:53

Максимально дослухаючись до потреб наших читачів!

Опубліковано в №03-04 (397-398)

Певно, Ви звернули увагу на те, що «Юридичну газету» відтепер можна передплатити на portmone.com


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Portmone – українська система електронних платежів, основним напрямом діяльності якої є доставка і подальша оплата рахунків, що виставлені на користь зареєстрованого користувача. Клієнти електронної системи оплати рахунків Portmone можуть проводити оплату грошових вимог за допомогою банківських платіжних карток MasterCard і Visa. При цьому банками­партнерами виступають «Укрсоцбанк», «Надра Банк», банк «Фінанси та Кредит» та «Райффайзен Банк Аваль».

Таким чином, за допомогою системи Portmone можна здійснювати оплату різних регулярних рахунків: за комунальні платежі, послуги мобільних операторів та інтернет­провайдерів, страхування, міського та міжміського зв’язку зі стаціонарних телефонів, а відтепер – і передплатити «Юридичну газету».

До основних переваг системи електронних платежів Portmone можна зарахувати, зокрема, відсутність необхідності відвідувати банківську установу для оплати регулярних рахунків, а також той факт, що оплату можна здійснювати у будь­якому місці, де є доступ до мережі Інтернет, і за допомогою мобільного телефону теж. Скористатися системою можна в будь­який час, незалежно від графіка роботи фінансово­кредитних установ.

Якщо Ви досі не скористувалися з переваг електронних платежів, звертаю Вашу увагу на те, що рахунки за вищезазначені послуги поставляються в електронному вигляді. Оплата рахунків здійснюється через списання коштів, доступних на пластиковій банківській картці. Зарахування коштів на користь компанії, яка надає послуги, здійснюється протягом трьох банківських днів. Користування системою Portmone платне, зокрема, необхідно оплачувати абонентські рахунки в розмірі 9,9 грн щомісяця. Повідомлення про гроші та їх витрати, які надійшли на ім’я користувача рахунку, надходить у вигляді sms­повідомлення на вказаний ним номер мобільного телефону.

Ми щиро сподіваємося, що можливість передплатити «Юридичну газету» за допомогою системи електронних платежів Portmone зробить цю послугу комфортнішою для наших передплатників. А може, така передплата стане приводом скористатися з інших можливостей електронних платежів – чом би й ні?

До того ж найближчим часом на вас чекають ще масштабніші новини, утім, зараз можу сказати лише про те, що ці новини будуть гарними. Загалом, цього року ми, як ніколи, прагнемо до кардинального оновлення, тож час від часу радуватимемо своїх читачів доробками в цьому напрямі. З огляду на те, що краще – ворог доброго, хочу запевнити, що цього разу прислів’я не спрацює: усі зміни, які очікують на нас і на вас, будуть на краще, адже планували ми їх давно, ретельно готувалися до процесу реформації з усією відповідальністю, максимально дослухаючись до потреб наших читачів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати