29 травня 2017, 17:14

Інвестиціям назустріч?

Опубліковано в №22 (572)

Національна інвестиційна рада активно працює над проведенням діалогу з іноземними інвесторами та залученням інвестицій, ініціює та підтримує зміни до законодавства, що необхідні для доступу іноземного інвестора. Разом тим, не можна сказати, що притік іноземного капіталу в Україну за останній час суттєво збільшився. Скоріше навпаки. Так, ЄБРР у 2016 р. зменшив розмір інвестицій в Україну на 41,73% у порівнянні з 2015 р. Тому постає логічне питання: а чи дійсно ми йдемо інвестиціям назустріч? Відповіді читайте у аналітичній рубриці «Сфери практики».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Комунікація представників судової системи з громадськістю та ЗМІ, відкритий діалог судів з суспільством – один з елементів розбудови незалежної та ефективної системи судочинства. 22 травня за участі «ЮГ» відбувся перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього». Про його подробиці читайте у спеціальному матеріалі «Крок назустріч».

Для пошуку балансу між інтересами бізнесу, держави і суспільства останнім часом почав активно використовуватися такий інструмент лобіювання, як government relations management (GR) – взаємодія з органами влади. У широкому сенсі він може включати не лише комунікацію з чиновниками, але й розробку інформаційних кампаній, просування ідей серед впливових професійних та громадських організацій тощо. Ми підготували для вас цікавий лонгрід на цю тему. Отже, Government relations management: діалог налаштовано?

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати