21 лютого 2017, 15:15

Інфраструктура та безпека

Транспорт та інфраструктура – без цих двох складових неможливо уявити нинішній світ. Проте неможливо уявити й функціонування цього конгломерату без сучасного юридичного супроводу. Транспортна система України складається з автомобільного, залізничного, авіаційного, морського, річкового та трубопровідного транспорту. Відповідно, клієнтами, що звертаються за юридичними послугами, найчастіше є транспортні та логістичні компанії, експедитори (в тому числі міжнародні). Тож цей номер присвячується найбільш актуальним питанням зазначеної підгалузі господарського права, а також трендовим судовим спорам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Стратегія роботи юридичного департаменту за умов кризи. Чому керівництво компанії та юридичного департаменту інколи мають різні уявлення про якість роботи юристів? Про це та інше читайте в нашій рубриці «Колонка in-house». Чи є судді, що мають власні сторінки в соціальних мережах, такими ж звичайними користувачами, як і всі інші? Ми поговоримо про те, чи може дружба у Facebook довести суддю до відводу.

І вже традиційно, ми продовжуємо осмислювати політичні явища крізь призму права. В цьому номері поговоримо про гарантії США для безпеки України. Зануримося в минуле, щоб зрозуміти сучасне та побачити майбутнє. Адже потрібно чітко розуміти просту істину, що юридично та історично США зобов’язані не просто підтримувати Україну, а й гарантувати безпеку нашій країні. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати