04 квітня 2017, 10:51

Філософія розвитку

Опубліковано в №14 (564)

Цей номер присвячений енергетиці та природним ресурсам. Ми усвідомлюємо,що енергетична безпека і ефективність паливно-енергетичного комплексу, які є передумовою національної безпеки, дуже важливі. Саме тому, на думку спеціалістів, Україні необхідна реальна, а недекларативна енергетична стратегія. Стратегія, яка відповідає важливим геополітичним та економічним змінам не лише у нашій державі, але й у світі в цілому. Отже, дискусію відкрито.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Поруч з глобальними тенденціями, ми не обійшли увагою й поточні справи – попросили експертів прокоментувати важливі для українського бізнесу питання щодо податкових змін.

Минулого тижня відбувся очікуваний ХІІІ Щорічний юридичний форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні-2017». Юристи говорили про зміни, цінності, престиж професії, про різницю між поколіннями і відповідне протистояння. На переконання учасників, неправильних відповідей на Форумі не було – вони були різні, але всі були досить обґрунтовані, тож мають право на існування. Але найголовніше, що є ідеї, є думки, є відповіді. Отже, юридичний бізнес живий та динамічний.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати