28 лютого 2017, 12:36

Етика як неодмінний стандарт професії

Опубліковано в №9 (559)

Тема реструктуризації та банкрутства цікава, перш за все, своїм протиставленням. Адже ці процеси охоплюють як рятівні шляхи для компаній, так і питання, через які банкрутство стає невідворотним. Ми спробували розглянути проблемні питання у традиційному руслі, а також крізь призму альтернативи. Мова йде про договірну (неформалізовану чи позасудову) реструктуризацію боргу для боржників та кредиторів, значення яких важко переоцінити. Такий варіант, як правило, є більш гнучким, швидким, дешевим та конфіденційним.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Також ми продовжуємо досліджувати проблематику актуальної нині теми монополії адвокатури з позиції молодих українських правників, які мають різний правовий досвід і міркування щодо питання виключного судового представництва адвокатами та процедури отримання адвокатського свідоцтва. Наша мета – не апелювати до певної думки, а розповісти про вітчизняну реальність, практичні моменти отримання документа та особистий досвід юристів, які вже склали чи мають намір невдовзі скласти кваліфікаційний іспит.

Традиційно ми розмірковуємо про роль та вплив етики на професію юриста. В цьому номері в рамках першої всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів «Адвокат Майбутнього» ми пропонуємо поглянути на цінності й стандарти професії очима канадських експертів, які запевняють, що для юриста етика є засадничим зобов’язанням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати