16 травня 2017, 11:51

Даєш безвіз!

Опубліковано в №18-19 (568-569)

Асоціація з ЄС – тема, що не сходить з уст українців, особливо напередодні запровадження безвізового режиму. Нагадаємо, що 17 травня у Страсбурзі урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Орієнтовно безвізові поїздки стануть доступні з 11–12 червня ц.р. У цьому випуску ми попросили юристів з професійної точки зору підбити підсумки трирічної (з моменту підписання Угоди) співпраці. Отже, #зрада чи #перемога?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Комплексна перевірка контрагентів – що це таке і навіщо потрібно? Якщо перспектива втратити гроші через недобросовісного партнера вас не лякає, можете не читати порад від експертів YouControl. Якщо ж навпаки – you are welcome!

Серед іншого, судова реформа готує нам закон про медіацію. Як ставляться українці до такого способу врегулювання спорів? І заради чого юристи сьогодні йдуть на курси медіаторів? Про це ЮГ поговорила з керуючим партнером ЮК Prove Group Юлією РЕПІНОЮ.

Чи знаєте ви, що у Китаї приблизно 300 тис. правників і 25 тис. юридичних компаній? Чи розумієте специфіку китайського юридичного ринку? Ми вирішили провести певний лікбез і поспілкувалися з партнерами міжнародної мережі Cathay Associates, яка була створена для допомогти китайським державним корпораціям і приватним компаніям орієнтуватися на зовнішніх ринках.

Юрист очима клієнтів – який він? «Є мільйон причин любити юристів, і лише кілька – щоб не любити», – вважає CEO Axon Partners Діма ГАДОМСЬКИЙ, і аналізує, чому ж саме підприємці не люблять юристів. Схоже, іноді дійсно варто подивитися на себе зі сторони.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати