21 січня 2020, 17:58

Зведені акцизні накладні: коли мають бути зареєстровані

Вісник ДФСУ

Акцизні накладні можуть складатись за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД та окремо за кожним акцизним складом/акцизним складом пересувним не пізніше останнього дня звітного місяця на загальний обсяг пального, використаного для власного споживання чи промислової переробки впродовж звітного місяця, або втраченого у межах та/або понад встановлені норми втрат, зіпсованого, знищеного, у т.ч. внаслідок аварії, пожежі, повені, інших форс-мажорних обставин чи з інших причин, пов’язаних з природним результатом, а також внаслідок випаровування у процесі виробництва, обробки, переробки, зберігання чи транспортування впродовж звітного місяця (п. 231.3 ст. 231 ПКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Інкасація коштів: НБУ оновить регулювання".

Так, реєстрація таких зведених акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних повинна бути здійснена платником у терміни, визначені п. 231.6 ст. 231 ПКУ, не пізніше 15 календарних днів з дня їх складання.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати