06 грудня 2022, 13:47

Зеленський та прем’єр-міністр Чорногорії підписали декларацію про євроатлантичну інтеграцію України

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський провів переговори у відеоформаті з головою уряду Чорногорії Дрітаном Абазовичем. Про це повідомило Офіційне інтернет-представництво Президента України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Європейський Союз виділить додаткові 1 млн євро для розмінування територій України".

Зокрема, сторони обговорили питання європейської інтеграції України та Чорногорії як країн – кандидатів на вступ, зокрема висловилися за необхідність практичної взаємодії в контексті підготовки України до наступного етапу – початку передвступних переговорів.

Окрему увагу було приділено реалізації Україною стратегії євроатлантичної інтеграції. Володимир Зеленський зазначив, що Україна продовжує реалізацію стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію та розраховує на використання важливого досвіду Чорногорії, яка вже пройшла свій шлях до членства в Альянсі. Дрітан Абазович повідомив, що Чорногорія підтримує політику відкритих дверей Альянсу і, відповідно, перспективу набуття Україною повноправного членства в НАТО.

"За результатами переговорів лідери підписали Спільну декларацію, що визначає пріоритетні напрями співпраці між Україною та Чорногорією в межах стратегічного курсу нашої держави на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору", – йдеться в повідомленні.

Також президент України висловив подяку Чорногорії за тверду політичну підтримку, вагому практичну допомогу. Крім того, він окремо подякував Чорногорії за надану Україні військово-технічну допомогу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати