29 травня 2020, 16:49

Який район Києва є найкращим, - опитування

OLX Нерухомість

До Дня Києва в OLX Нерухомість поділилися результатами опитування, у якому кияни пропонують ідеї з покращення міста та оцінюють райони, в яких проживають.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень".

Рейтинг районів Києва (за 5-бальною шкалою) наступний: Шевченківський - 3,38, Оболонський - 3,28, Дніпровський - 3,271, Дарницький - 3,269, Деснянський - 3,26, Солом’янський - 3,23, Печерський - 3,19, Голосіївський - 3,15, Святошинський - 3,083, Подільський - 3,08.

Безпека

На питання про те, що потрібно зробити в їхньому районі для відчуття повної безпеки, кияни практично одностайно відповіли, що вулиці та двори повинні освітлюватися краще, служби швидкого реагування - працювати оперативніше, а поліційних патрулів і камер відеоспостереження має бути більше.

Статус найбезпечнішого району отримав Шевченківський - 3,29 бала з 5. У Солом'янському районі пропонують ходити з охороною та вірити в порядність людей, його оцінили в 3,07 бала. Жителі Подолу для додаткової безпеки вважають за краще носити з собою газовий балончик - 3,05. Аби було комфортніше у Святошинському районі, рекомендують "відчувати себе в безпеці емоційно" або набратися досвіду - "прожити довгий час у цьому районі" - 2,9 бала. Найнебезпечніше, на думку киян, у Деснянському, він отримав найнижчу оцінку за цим критерієм - 2,86.

Чистота

Щоб місто стало охайнішим, на думку киян, варто менше смітити та загалом бути більш усвідомленими, а відходи - сортувати. Найчистішим районом за результатами опитування став Деснянський, набравши максимальні 3,29 бала з 5. Друге та третє місця зайняли Шевченківський та Дарницький - 3,14 та 3,11 бала відповідно.

Жителі Солом'янського району ще більш стурбовані питаннями чистоти та пропонують давати двірникам житло безкоштовно. Печерськ же виявився місцем, де, на думку місцевих, сильно помітна нестача сортувальних сміттєвих баків - за чистотою він на передостанньому місці - 2,86 бала.

(для перегляду натисніть на зображення)

Інфографіка_OLX Нерухомість_Який район Києва назвали найкращим у світі, а де хочуть бачити аеропорт — опитування

Інфраструктура

Жителі Дарницького, Солом'янського, Оболоні та Подолу зазначають, що хочуть збільшити кількість "зелених" зон. Приблизно ж у половині районів, на думку місцевих, варто побудувати більше спортивних та дитячих майданчиків. Питання культурного дозвілля також відкрите, адже багато де в столиці таких місць не вистачає. Найбільш інфраструктурно розвиненим вважають Шевченківський район - 3,88 бала з 5.

На другому місці за якістю інфраструктури - Дніпровський, 3,86 бала. Печерський та Дарницький райони жителі оцінили однаково - в 3,8 бала.

Транспортна інфраструктура

У Деснянському, Солом'янському та Подільському районах вважають, що "справи підуть вгору" з відкриттям нових гілок метро, ​​при цьому в Деснянському та Дарницькому пропонують побудувати ще по одному мосту на правий берег.

У Дніпровському районі помітне неоднозначне ставлення до маршруток: тут пропонують як їхнє число збільшити, так і зовсім їх позбутися. При цьому транспортна інфраструктура району стала найзручнішою у столиці - максимальні 3,13 бала. На Оболоні, яка на другому місці (3,07), найрідше стоять у заторах, а ще краще, на думку місцевих, стане з відкриттям аеропорту. У Святошинському районі зазивають на сторону "еко" - жителі тут хочуть бачити більше електромобілів. Зараз же якість транспортної інфраструктури тут оцінюють у 2,75 бала - нижче тільки в Голосієво (2,7) і на Подолі (2,61).

Читайте також: "Туристичний бізнес у Києві втратив 1 мільярд доларів".

Якість життя

В опитуванні киянам також запропонували розповісти про переваги свого району - чому вони в ньому живуть. На думку місцевих, найкращим районом є Солом'янський. До речі, саме його найчастіше готові рекомендувати для проживання, в рейтингу ж районів за якістю життя він другому місці - 3,49 бала з 5. Голосіїво вибирають не через зелень та чисте повітря, а з досить незвичних причин: "тут поруч іподром, а я займаюся кіньми". За якістю життя Голосієвський на третьому місці - 3,46 бала.

У Деснянському районі місцевим подобаються доступні ціни на оренду житла, близькість Дніпра, Десенки та відсутність промислових підприємств - з 3,39 бала він на четвертому місці. У Дарницькому живе багато молоді, тому таке сусідство їм до душі, і ціни на оренду житла досить помірні в порівнянні з іншими районами. Поділ називають дуже зеленим, а його перевагою вважають історичність та близькість культурних локацій.

0
0

Останні коментарі

https://adver.in.ua/nedvizhimost
[url]https://adver.in.ua/nedvizhimost[/url]

Додати коментар

Відмінити Опублікувати