27 січня 2021, 15:11

Як залучити більше клієнтів під час пандемії

Під час пандемії юридичним фірмам довелося змінити способи роботи, щоб безпечно обслуговувати своїх клієнтів. На щастя, юрфірми виявилися краще підготовлені для цих змін, ніж інші підприємства — вони можуть не тільки продовжувати робити свій бізнес, а й розвивати його, залучаючи нових клієнтів, повідомляє веб-сайт Law Fuel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Англійські адвокати переходять на використання цифрових посвідчень особи".

Оскільки цифровий маркетинг стає більш складним, а юридична арена — все більш конкурентоспроможною, важливо знати, як найкраще впоратися з інтернет-маркетингом та цифровими зусиллями, щоб забезпечити максимальний ефект.

Перш за все, слід покращити та осучаснити веб-сайт фірми, адже це ключовий фактор у забезпеченні того, що вона буде "дружньою до клієнтів" і відкритою для досягнення успішної стратегії їх залучення. Але вдосконалення веб-сайту означає не лише покращення його вигляду та функціонування, хоча обидва ці показники важливі. Це також означає покращення його вмісту, щоб він був більш зручний для пошукових систем.

Надання правильного вмісту є ключовим фактором залучення потрібних клієнтів. Вміст буде спрямовувати трафік на ваш сайт. Іншими словами, вдосконалення SEO (оптимізації пошукових систем) дозволить клієнту "прийти" саме на ваш сайт. Для цього треба використовувати ключові слова та фрази, які клієнти можуть шукати.

Існує широкий вибір інструментів, які слід використовувати для створення ключових слів, що допоможуть залучити клієнтів на сайт. Слід подумати над питаннями, які можуть поставити клієнти, та включити їх на сторінки «поширених запитань. Це дасть вам перевагу, оскільки люди, швидше за все, набиратимуть ті самі запитання в пошукових системах, і оскільки ваш веб-сайт надає відповіді на ці запитання, це збільшує шанси, що він з’явиться першим у пошукових формах.

Крім того, вміст веб-сайту має бути привабливий та актуальний, а це означає, що на ньому має бути розділ, який повідомляє клієнтам, як ви можете їм допомогти, наприклад під час кризи Covid-19. Обов’язково потрібні також оновлені історії успіху клієнтів, які показують, як ви допомагали людям у їхніх юридичних проблемах. Коли потенційні клієнти побачать, що ви допомогли іншим людям з подібними проблемами, ви зможете залучити нових клієнтів.

Також важливо, щоб ваш сайт мав адаптивний дизайн, тобто міг так само добре працювати та функціонувати на мобільних пристроях, як і на ПК.

По-друге, можна почати використовувати Video More. Цей мобільний додаток може зробити відеомаркетинг надзвичайно ефективним та недорогим. Роблячи короткі відеоролики, які дозволять людям ближче познайомитися з вами, ви зможете побудувати довіру між собою та аудиторією, оскільки це може змусити їх почувати себе так, ніби вони зустрілися з вами віч-на-віч. Саме формування авторитету в інтернеті допомагає створити необхідну базу для зміцнення довіри клієнтів. Відео може зробити це легко і дуже ефективно. Ви можете розміщувати ці відео у своїх акаунтах у соціальних мережах та/або на веб-сайті фірми. Ви можете використовувати для зйомки цих відео свій телефон або більш досконалу настройку з відеокамерою та програмним забезпеченням для редагування. Але незалежно від того, що ви використовуєте, відео має бути коротким — від 90 секунд до 2 хвилин — і зосередженим на відповідях на ті самі запитання, що є на ваших сторінках.

У роботі більше використовуйте соціальні медіа. Якщо у вас ще немає акантів у соціальних мережах, слід витратити час на його створення. На цих акаунтах ви можете розміщувати відео, які робите, а також робити заохочувальні та інформативні публікації. Люди проводять більше часу в соціальних мережах, перебуваючи на карантині, і ви можете використовувати це на свою користь. Ви можете зосередитись переважно на Facebook і LinkedIn, оскільки вони мають найширший доступ до аудиторії, але можете ділитися цими публікаціями і на інших соціальних платформах.

Це лише деякі методи, які повинні допомогти залучити нових клієнтів. Якою б страшною не була пандемія, вона не триватиме вічно, тому слід переконатись, що ваша фірма готова до того, коли вона нарешті закінчиться. І що більш важливо, пам’ятайте, що попит на послуги в інтернеті буде зростати як до, так і після пандемії.

Для юристів відбулися значні зміни в маркетингу в інтернеті, але по суті, ключовим для залучення нових клієнтів та збільшення їх запитів є зосередження на формуванні авторитету (хорошого вмісту), отриманні доступу до відвідувачів за допомогою хороших контактів та зв’язків у соціальних мережах, каталогах тощо і досягнення "заклику до дії", коли ви активно спонукаєте зацікавлені сторони зв’язатися з вами щодо ваших послуг.

Криза Covid надає можливість посилити та покращити досвід та навички цифрової маркетингової діяльності юридичної фірми, щоб ви могли залучити більше клієнтів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати