15 червня 2023, 16:17

ВРП визначила штатну чисельність служби інспекторів секретаріату ВККСУ: що відомо

Пресслужба ВРП

15 червня Вища рада правосуддя визначила кількість інспекторів служби інспекторів секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України – 51 інспектор. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "15 червня ВРП звільнила у відставку двох суддів".

"Таким чином Рада, реалізуючи свої конституційні повноваження органу суддівського врядування, продовжила участь у процесах, які дозволять повноцінно забезпечити роботу ВККСУ та розблокувати процедуру кадрового наповнення судової системи. Рішення ухвалено за зверненням ВККСУ, зважаючи на обсяги фінансування діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України"– йдеться в повідомленні.

У ВРП нагадали, що для здійснення членами Комісії своїх повноважень у складі секретаріату ВККСУ діє служба інспекторів у кількості, яку визначає Вища рада правосуддя.

Як зазначається, працівник служби інспекторів Комісії забезпечує виконання членом Комісії його повноважень та не є державним службовцем. Особливості діяльності особи, що здійснює вказані повноваження, визначаються Положенням про інспектора ВККСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати