29 січня 2021, 16:04

В Україні презентували курс про підприємництво для школярів

Прес-служба Мінцифри

29 січня Міністерство цифрової трансформації України, Київстар та студія онлайн-освіти EdEra презентували курс "Підприємництво для школярів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміна місця реєстрації онлайн та режим "без паперу": Мінцифра анонсувала проєкти 2021 р.".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Курс розрахований на 6 модулів і 36 уроків із залученням найкращих експертів у своїх сферах. У планах передбачається отримання грифу від Міносвіти, що дозволить рекомендувати курс як факультатив до уроків економіки.

Серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі.

"Розробку нового курсу ми підпорядковували глобальній меті — розвивати підприємницьке мислення в школярів і в такий спосіб надихати нові покоління українців на створення власного бізнесу, якою б амбітною метою це не здавалося їм спочатку", - зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації.

CEO студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов підкреслив, що цей курс — унікальний: "По-перше, він заснований на рамці компетенцій з підприємництва EntreComp. Це міжнародний стандарт, за яким створюються програми з підприємництва в Європі. По-друге, на кожну тему з курсу запрошений спікер з бізнес-сфери, який ділиться своїм досвідом, конкретними кейсами. Це не курс про бізнес-теорію, це курс, де теорія підкріплюється досвідом Монобанку, Megogo й інших успішних українських бізнесів. І, по-третє, курс створений спеціально для підлітків, ми зробили його таким, щоб він міг конкурувати з контентом улюблених блогерів підлітків на Youtube".

Безкоштовно пройти курс "Підприємництво для школярів" можна на національній онлайн-платформі "Дія.Цифрова освіта".

Нагадаємо, Україна та ЄС співпрацюватимуть задля взаємного визнання електронних довірчих послуг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати