17 серпня 2022, 15:11

В Мінцифри дослідили, як повномасштабна війна вплинула на українські стартапи

Пресслужба Мінцифри

Нещодавно Мінцифри спільно з партнерами запустило онлайн-опитування для аналізу результатів діяльності українських стартапів під час війни та пошуку найбільш ефективних способів підтримки індустрії. Результати опитування оформили в дослідження «Три місяці на війні: голос українських стартапів». 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра разом із партнерами організовує перший міжнародний Drone Hackathon"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Компанії аналізували за такими важливими сферами: релокейт стартапів і команд, їхнє фінансове становище, вплив на розвиток галузі та ринку, отримання підтримки після початку війни, короткотермінові та довготермінові плани.

Основні результати проведеного аналізу стартап екосистеми

Деякі українські стартапи переїхали, але переважна більшість залишили принаймні частину своєї діяльності або команди в Україні. Крім того, ті стартапи, які не переїхали, наразі не планують цього робити. Більш ніж половина продовжує свою діяльність виключно з України.

Щонайменше один із десяти нових співробітників був змушений залишити свою компанію від початку російського вторгнення. Однак не всі стартапи зазнали скорочення команди. Понад чотири з десяти стартапів не відчули жодних змін.

Дев'ять із десяти стартапів підтверджують, що їм потрібна фінансова підтримка для продовження діяльності та/або розширення.

Більшість опитаних зазначили, що очікують розширення своєї діяльності в короткотерміновій перспективі. Лише 4% стартапів вважають, що їхня діяльність може бути скорочена.

Загалом це дослідження показує, що попри війну, українські стартапи продемонстрували стійкість та продовжують вести свій бізнес.

Ознайомитися з дослідженням можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати