04 лютого 2020, 9:51

Уряд витратить додаткові 500 млн грн на програми працевлаштування українців

Прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України

31 січня 2020 року правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття схвалило проєкт бюджету Фонду на 2020 рік. Таким чином у цьому році на реалізацію активних програм сприяння зайнятості передбачено 1,2 млрд гривень. У минулому році ці витрати складали лише 734 млн гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Скасовано дію понад 27 тисяч санкцій ЗЕД".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку

«Збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості у 2020 році сприятиме  підвищенню конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, підвищення їх можливостей до працевлаштування, а також зменшенню дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. Крім того, люди отримають можливість навчитися і здобути фах, який відповідає сьогоднішнім потребам ринку праці в Україні», - зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко,.

Серед програм, на які видаватимуть гроші для боротьби з безробіттям, є програми підтримки початку власної справи, програми професійної перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також фінансова підтримка роботодавців у створенні нових робочих місць.

Також в уряді повідомили, що з 1 березня збільшать мінімальний розмір державної допомоги щодо підтримки у випадку втрати роботи — він складе 1800 гривень.

Нагадаємо, в Україні хочуть визначити поняття хмарних послуг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати