9 жовтня Уряд ухвалив постанову, якою удосконалив процедуру залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги. При розробці нових правил були враховані пропозиції партнерів з розвитку.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Мін’юст уніфікує критерії визначення відповідальності за реєстраційні порушення"
Про це повідомляє прес-служба КМУ,
«Проекти технічної допомоги дозволяють залучати провідних українських та міжнародних експертів, а також кращий світовий досвід у проведенні реформ. Прозорість у роботі з такими проектами на етапі реєстрації, впровадження та моніторингу результатів - основа для ефективності та довіри. Як з боку міжнародних партнерів, так і українського суспільства до результатів роботи», – коментує рішення Уряду Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.
Схваленою постановою зменшуються бюрократичні процедури для реєстрації та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, розширюється перелік органів, які можуть виступати бенефіціарами проектів; удосконалюється процедура звільнення від оподаткування, що сприятиме більш широкій участі українських виробників та постачальників у процедурах закупівель за рахунок коштів МТД; спрощуються процедури державної реєстрації або перереєстрації проектів та реєстрації представництва донорської установи; визначаються механізми та строки погодження планів закупівлі, а також зменшується паперовий документообіг.
Нагадаємо, внесено зміни до актів Кабміну, що стосуються питань державної служби.