17 вересня 2021, 18:15

ТОП-6 новин тижня

Нові карантинні норми, розмитнення авто в Дії та створення комісії по відбору членів ВККС - зібрали для вас ТОП новин тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Уряд встановив нові карантинні норми

COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані “жовтий” або “зелений”) та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” - про повний курс.

В Дії можна буде розмитнити авто

Подати необхідні документи, сплатити митний збір і завершити митне оформлення транспортного засобу можна буде онлайн. 

Уряд схвалив проєкт Держбюджету України на 2022 рік

21 вересня Міністр фінансів України Сергій Марченко представить проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» у Верховній Раді України.

В Україні встановили нові правила перетину кордону

З 20 вересня іноземці та особи без громадянства, які проїжджають транзитом, звільняються від самоізоляції та, відповідно, встановлення додатка Вдома та проходження тестування в Україні.

У Києві відкрили регіональне відділення Львівського НДІСЕ

Відділення займатиметься лінвістичною експертизою, дослідженням почерку, психологічними дослідженнями, земельною, будівельною та економічною експертизою.

Визначено перший склад Конкурсної комісії, що обиратиме членів ВККС

До комісії увійшли колишній спецрокурор у Прокуратурі Нідерландів, суддя федерального суду Королівської лави провінції Саскачеван у відставці, Голова Верховного суду штату Мічиган у відставці, суддя Київського апеляційного суду, заступник голови Шостого ААС та суддя КГС ВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати