15 вересня 2021, 16:15

Уряд схвалив проєкт Держбюджету України на 2022 рік

Пресслужба Мінфіну

15 вересня Уряд схвалив проєкт Закону про Державний бюджет України на 2022 рік та разом із відповідними матеріалами подав його на розгляд Верховній Раді України.

Читайте також: "Україна має намір розпочати автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки у 2023 році"

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Проєкт Державного бюджету України на 2022 рік вперше ґрунтується на Бюджетній декларації на 2022 – 2024 роки і за своєю пріоритетністю передбачає залучення ресурсів на:

  • забезпечення якісного рівня медицини та освіти;
  • створення інклюзивного освітнього середовища та безбар’єрного простору;
  • підтримка ветеранів;
  • посилення обороноздатності й безпеки держави;
  • розвиток інфраструктури;
  • цифровізація.

«Наступного року ми передбачили збільшення зарплат лікарів та стипендій студентів. Збільшиться фінансування для покращення якості освіти. Ветерани АТО зі статусом ПВО будуть повністю забезпечені житлом. Пільги та субсидії на житлово-комунальні послуги будуть профінансовані в повному обсязі. Збільшиться фінансування сектору безпеки і оборони, на рівні 5,95 відсотків ВВП. Ми передбачили кошти на будівництво та реконструкцію доріг, мостів та розвиток транспортної інфраструктури. Зростуть і видатки на цифровізацію. У тому числі, буде профінансована підготовка до Всеукраїнського перепису населення. Відзначу, що вперше проєкт бюджету базується на трирічній Бюджетній декларації на 2022-2024 роки, яка раніше була підтримана Парламентом», - розповів Міністр фінансів Сергій Марченко.

21 вересня Міністр фінансів України Сергій Марченко представить проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» у Верховній Раді України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати