07 червня 2023, 15:31

Спрощено процедуру отримання ваучера на навчання

Пресслужба Державної служби зайнятості

З 1 червня 2023 року Державна служба зайнятості спростила процедуру отримання ваучера на навчання. Відтепер це можна зробити онлайн, подавши заявку на отримання ваучера.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Гетманцев: НБУ вирішить проблему комісій, які обмінники беруть за прийом "зношених купюр"

Про це повідомляє пресслужба ДСЗ.

Протягом 3 робочих днів заявка буде опрацьована фахівцями служби зайнятості і людині буде надано повну інформацію щодо можливостей проходження навчання за обраною професією чи спеціальністю.

Детальніше про можливості навчання за ваучером тут.

На сьогодні завдяки ваучеру можливе навчання за 123 професіями та спеціальностями. Серед робітничих професій - такі затребувані у роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо.

За нещодавно оновленим переліком професій та спеціальностей на отримання ваучера, учасники бойових дій (за умови звернення протягом 3 років після звільнення), отримали право на здобуття популярної спеціальності "Менеджмент" на різних рівнях освіти.

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні - це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Додаткову інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості, на офіційному вебсайті служби зайнятості в розділі «Ваучер» або через контакт-центр: у TelegramViberFacebook, Messenger або за тел. +380938345700, +380990385889, +380974615136.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати