15 вересня 2020, 14:04

ВРУ підтримала законопроект про скасування необхідності визначати заставу при арешті за наркозлочини

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3915 "Про внесення зміни до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України щодо права слідчого судді, суду не визначати розмір застави у кримінальному провадженні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Збільшення штрафів за ухилення від мобілізації: Рада прийняла за основу законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, законопроектом пропонується внести зміну до статті 183 Кримінального процесуального кодексу, доповнивши частину четверту цієї статті новим пунктом 5, передбачивши, що слідчий суддя, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, враховуючи підстави та обставини, передбачені статтями 177 і 178 Кримінального процесуального кодексу, має право не визначити розмір застави у кримінальних провадженнях щодо злочинів, передбачених частиною третьою статті 307 Кримінального кодексу, що регулює відповідальність особи за незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин чиїх аналогів.

Нагадаємо, ВРУ внесла зміни до виборчого законодавства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати