03 лютого 2021, 19:00

Розширено та вдосконалено програму по частковому безробіттю: рішення Уряду

Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 3 лютого, Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок надання допомоги по частковому безробіттю  та розширив коло підприємств - учасників державної програми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Парламент підтримав законопроект щодо функціонування експортно-кредитного агентства".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

"Програма направлена на підтримку як бізнесу, так і громадян. Сьогоднішнє рішення Уряду збільшує кількість підприємств та працівників, які зможуть отримати державні виплати. Крім того, передбачається скорочення переліку необхідних для отримання допомоги документів та спрощення процедури. Ця допомога  дозволить людям зберегти роботу, а  бізнесу  почуватися більш впевнено в майбутньому та відновитись після вимушеного простою", - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Тепер програмою по частковому безробіттю можуть скористатися  всі підприємства виробничої сфери за наявності однієї з трьох підстав:

- зупинення виробництва триває не менше 3 місяців і не перевищує 6 місяців, охоплює не менше як 20 % чисельності працівників, у яких скорочення робочого часу становить 30 % і більше;

- зупинення  виробництва є вимушеним;

- зупинення виробництва відбувається через карантинні обмеження, встановлені Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, держава надаватиме підтримку трудовим мігрантам на започаткування або розвиток бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати