08 вересня 2021, 10:54

Розмір депозитного портфелю АРМА перевищив 605 млн грн

Пресслужба АРМА

На початок вересня 2021 року сума коштів на депозитних рахунках АРМА становить понад 605 мільйонів у гривневому еквіваленті. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В АРМА надійшло майже півтисячі ухвал про передачу активів в управління"

Про це повідомляє пресслужба АРМА. 

З початку року завдяки управлінню цими коштами на них нараховано близько 25 мільйонів гривень відсотків. Усі зазначені кошти є потенційним доходом держави, який буде перераховано до держбюджету у разі судових вироків про конфіскацію.

Разом з тим, за період з січня по вересень цього року Агентство перерахувало до бюджету ще понад 25 мільйонів гривень від управління арештованими активами, які передано підприємцям для комерційного використання. Отже, у поточному році завдяки управлінню арештованим майном та грошовими коштами АРМА згенерувало понад 50 мільйонів гривень доходів.

Варто нагадати, що арештовані грошові кошти та кошти, отримані від продажу арештованого майна, розміщені в банку на умовах, які є одними з найбільш вигідних на ринку банківських послуг. Це дає Агентству можливість суттєво збільшувати вартість грошових активів, що перебувають в управлінні АРМА.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати