20 червня 2022, 13:36

Рада підтримала ратифікацію Стамбульської конвенції

Верховна Рада підтримала ратифікацію Стамбульської конвенції, що є однією з умов для надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Єврокомісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ у ЄС"

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"За" проголосували 259 народних депутати, проти – 4, 26 – утрималися.

Стамбульська конвенція — це міжнародна угода Ради Європи щодо насильства проти жінок і домашнього насильства, підписана у Стамбулі 11 травня 2011 року. Щонайменше 34 країни вже ратифікували Конвенцію. 

Зокрема, документом Україна визнає, що метою Конвенції є захист жінок від усіх форм насильства, недопущення, кримінальне переслідування та ліквідація насильства стосовно жінок і домашнього насильства, яке вчинено також стосовно чоловіків і дітей (хлопців і дівчат). 

Цей документ зобов'язує захищати жінок, а також громадян за ознакою сексуальної орієнтації та запроваджує поняття гендера. 

стамбул конвенція

Чи пов’язана ратифікація з тим, що ми буквально за крок від кандидатства в члени ЄС, та чого не містить Стамбульська конвенція з того, що їй приписують? Ми запитали у професора Олександра Мережка. Дізнавайтесь більше за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати