29 квітня 2021, 10:59

Рада обрала нового Міністра енергетики

Верховна Рада підтримала призначення Германа Галущенка на посаду члена Кабінету Міністрів України – Міністра енергетики України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідне рішення підтримали 305 народних депутати.

Герман Галущенко був призначений віцепрезидентом НАЕК "Енергоатом" в травні 2020 року.

За інформацією пресслужби НАЕК "Енергоатом", Герман Галущенко - юрист зі стажем роботи у державному та приватному секторі, доцент кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Отримав вищу освіту у Львівському державному університеті за фахом правознавство, також закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціалізацією менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, має диплом магістра міжнародного менеджменту.

Працював у прокуратурі, Міністерстві закордонних справ України. У різні роки він обіймав посади заступника керівника департаменту Секретаріату (Адміністрації) Президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції України. У 2013-2014 роках виконавчий директор з правового забезпечення ДП «НАЕК «Енергоатом». З 2012 року викладає міжнародне приватне право в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має почесне звання «Заслужений юрист України», нагороджений Орденом Данила Галицького.

Нагадаємо, 28 квітня головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України» обрано та призначено Вітренка Юрія Юрійовича, який донині займав посаду в.о. Міністра енергетики та вугільної промисловості України. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати