28 квітня 2021, 15:58

КМУ призначив нового очільника НАК "Нафтогаз України"

Пресслужба КМУ

На засіданні Уряду було припинено повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: Сергій Алєксєєв став Головою Науково-консультативної ради при НААКУ

Про це повідомляє пресслужба КМУ.

Таке рішення було прийнято під час засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України». Підставою для цього стало невиконання фінансового плану НАК «Нафтогаз України», затвердженого КМУ у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. 

За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

З 29 квітня 2021 року головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України» обрано та призначено Вітренка Юрія Юрійовича, який донині займав посаду в.о. Міністра енергетики та вугільної промисловості України. 

Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати